Veselé Vianoce a šťastný nový rok Bytoservis 2M

Autorom obrázku a príbehu je umelá inteligencia (midjourney X chatGPT)

Zadanie pre AI: Napíš dobrodružný príbeh o potápačovi Alexandrovi, ktorý bol špecialista na vŕtačky a klimatizácie.

„Alexander bol špecialista na vŕtačky a klimatizácie, ale jeho skutočnou vášňou bolo potápanie. Ako mladý chlapec trávil veľa času na pláži, kde sa učil potápať a zbožňoval krásu podmorského sveta.

Keď dospel, rozhodol sa premeniť svoju vášeň na kariéru a stal sa profesionálnym potápačom. Jeho zručnosti s vŕtačkami a klimatizáciami mu boli nesmierne užitočné pri opravách potápačského vybavenia a zariadení, ale jeho skutočná vášeň bola prezerať tajomstvá podmorského sveta.

Alexander sa zúčastňoval mnohých dobrodružných potápačských expedícií po celom svete a zažil mnoho neuveriteľných príbehov a dobrodružstiev pod hladinou. Raz sa dokonca zúčastnil pátrania po poklade na karibskom ostrove, kde sa mu podarilo nájsť skrytú pokladnicu plnú zlata a drahokamov.

Alexander bol vždy pripravený na nové výzvy a dobrodružstvá pod vodou a jeho schopnosti s vŕtačkami a klimatizáciami mu pomáhali riešiť mnoho problémov a prekážok, s ktorými sa potápači môžu stretnúť. Jeho neúnavné zvedavosť a vášeň pre potápanie ho viedli na mnoho úžasných miest a priniesli mu množstvo nezabudnuteľných zážitkov.“