Veselé Vianoce a šťastný nový rok 365 Hi Services

Autorom obrázku a príbehu je umelá inteligencia (midjourney X chatGPT)

Zadanie pre AI: Napíš rozprávku o Petrovi – šikovnom mladíkovi, ktorý sa chcel venoval tantrickým masážam, ale nadržané klientky ho príliš obťažovali. Tak sa rozhodol založiť firmu 365 Hi Services, ktorá sa venovala výškovým prácam.

„Raz bol jeden mladý muž menom Peter, ktorý bol veľmi šikovný a nadaný. Bol veľmi zvedavý a chcel sa učiť nové veci. Jedného dňa sa rozhodol, že sa chce venovať tantrickým masážam.

Peter sa veľmi snažil a naučil sa mnoho techník a trikov, ako správne masírovať svojich klientov. No bohužiaľ, nie všetky jeho klientky boli spokojné len s masážou. Niektoré z nich boli príliš nadržané a obťažovali Petra svojimi požiadavkami. Peter sa tým veľmi trápil a rozhodol sa preto, že sa bude venovať niečomu inému.

Po dlhých rozmýšľaniach sa rozhodol založiť svoju vlastnú firmu, ktorá sa bude venovať výškovým prácam. Peter sa tešil na novú výzvu a hneď sa do toho pustil s vervou. Založil firmu 365 Hi Services a začal si hľadať pracovníkov.

Peter bol veľmi šikovný a dokázal vybudovať svoju firmu na vrchol úspechu. Jeho zamestnanci boli veľmi spokojní a Peter bol veľmi rád, že sa môže venovať práci, ktorá ho baví a zároveň mu prináša radosť. A tak sa Peter stal úspešným podnikateľom, ktorý sa venoval výškovým prácam a spokojne žil so svojou rodinou až do svojich starých dní.“