Veselé Vianoce a šťastný nový rok CERTICOM

Autorom obrázku a príbehu je umelá inteligencia (midjourney X chatGPT)

Zadanie pre AI: Napíš mi rozprávku o kamarátoch Marekovi a Mirkovi, zakladajúcich spoločnosť CERTICOM, ktorá ponúka odbornú certifikáciu najrozšírenejších medzinárodných ISO štandardov. Neskôr si dávajú spraviť krásny firemný web a čoskoro sa stanú jednotkou na trhu.

„Marek a Miro boli dvaja dobrí kamaráti, ktorí sa rozhodli založiť spoločnosť CERTICOM. Ich cieľom bolo poskytovať odbornú certifikáciu najrozšírenejších medzinárodných ISO štandardov.

Marek a Miro boli veľmi zanietení a pracovali tvrdo, aby z ich spoločnosti urobili úspešný biznis. Dôkladne sa zamerali na svoje ciele a postupne získavali nových zákazníkov. Keď už mali dostatočné množstvo zákazníkov, rozhodli sa, že si spravia krásny firemný web. Stránka bola pekne navrhnutá a ponúkala všetky potrebné informácie o ich službách a produktoch. Čoskoro sa stali jednotkou na trhu s certifikáciou ISO štandardov.

Marek a Miro sa tešili z úspechu svojej spoločnosti a vedeli, že to bolo možné len vďaka ich odvahe, pracovitosti a vytrvalosti. Stali sa vzorom pre mnoho ďalších podnikateľov a pokračovali v rozvíjaní svojho biznisu s úsmevom na tvári.“