Veselé Vianoce a šťastný nový rok ZEN ZEM

Autorom obrázku a príbehu je umelá inteligencia (midjourney X chatGPT)

Zadanie pre AI: Napíš mi rozprávku o najšikovnejšej keramičke na Slovensku menom Nina, ktorá spustila svoj krásny eshop ZEN ZEM (pomohol jej web dizajnér GASPYNKO). Jej frajer viking Milan bol na ňu veľmi pyšný.

„Nina bola najšikovnejšia keramička na Slovensku. Jej ručne vyrábané hrnčeky, taniere a vázy boli vždy perfektne urobené a plné krásy. Nina milovala svoju prácu a vždy sa snažila vytvárať niečo nové a zaujímavé.

Jej frajer Milan, ktorý bol vikingom, bol na ňu veľmi pyšný a vždy ju podporoval v jej tvorbe. Raz sa spolu rozhodli, že založia eshop pre svoje výrobky. Nina vedela, že to bude náročné, ale s Milanovou podporou sa cítila silná a schopná to zvládnuť.

S pomocou web dizajnéra Gaspynka vytvorili krásny eshop ZEN ZEM, plný Nininých ručne vyrábaných keramických výrobkov. Ľudia z celého sveta sa začali zaujímať o jej výrobky a eshop ZEN ZEM sa stal veľkým úspechom. Nina bola šťastná, že sa jej podarilo splniť svoj sen a že môže robiť to, čo miluje. Milan bol stále na ňu pyšný a spolu žili šťastne až do smrti.“